ساز و کار سیدلی

  سیدلی یک پلتفرم رابط برای اتصال سرمایه گذاران به سرمایه پذیران است که تحت این پلتفرم سرمایه گذاران یا کارآفرینان می توانند در انواع پروژه های صنعتی، خدماتی، استارتاپ ها، پروژه های نیمه تمام دولتی، بهداشت و سلامت، آب و فاضلاب  و… که در سایت سیدلی به نمایش گذاشته می شود، سرمایه گذاری نمایند یا به جذب سرمایه اقدام کنند. بنابراین با استفاده از این سرویس فعالان حوزه های مختلف اقتصادی میتوانند با ساخت درگاه دریافت مشارکت مالی آنلاین (کمپین های تبلیغاتی و به اشتراک گذاری آن ها)، از مخاطبان خود مشارکت مالی دریافت کنند. در حقیقت ماموریت سیدلی کمک به پروژه ها و طرح های مختلف در زمینه دریافت مشارکت مالی آنلاین از مخاطبانشان است و ما این افتخار را داریم که در حال حاضر اولین، بزرگ ترین و تنها سرویس ایرانی در این زمینه باشیم.

تفاوت ما با دیگران در چیست؟

  وب سایت ها، استارتاپ ها و نهادهای مختلف انواع پلتفرم را برای جذب سرمایه های خرد طراحی نموده اند اما ساز و کار بیشتر آن ها بر مبنای کراودفاندینگ مبتنی بر اهدا، وقف و پاداش می باشد و تعداد بسیار کمی از آن ها در حوزه کراودفاندینگ مبتنی بر سهام متمرکز هستند که این تعداد نیز فقط در حوزه های اقتصادی محدودی اقدام به معرفی پروژه برای سرمایه گذاری می نمایند اما ما در سیدلی بستری را فراهم نموده ایم که مردم بتوانند با هر میزان سرمایه در حوزه های مختلف مورد علاقه با ریسک و زمان پایین تر و بدون نیاز به اطلاعات تخصصی در بازارهای مالی مختلف از جمله بورس و فرابورس سرمایه گذاری نمایند. همچنین با سرمایه گذاری در طرح ها و پروژه های مختلف امکان دریافت پاداش های مختلف مادی و معنوی را دارا باشند.

  همچنین فعالان حوزه های اقتصادی و کارآفرینان می توانند با استفاده از ساز و کار سیدلی پروژه های مختلف خود را تامین اعتبار نموده و بدون گذراندن مراحل طولانی و سخت اخذ وام با مشارکت مردمی طرح های خود را در عمل به موفقیت رسانده و خود و صاحبان سهام را در این موفقیت همراهی نمایند.